www.runmageddon.pl www.runmageddon.pl

Ekipa ''Just be fit'' przebiegła Runmageddon!

Oceń ten artykuł
(7 głosów)

''Najpierw będą się śmiali że to robisz, potem będą się dziwić jak to zrobiłeś''.

Zrobiliśmy to! Czwartego czerwca ekipa''Just be fit'' dokonała niemożliwego.  Trzynastu śmiałków zdobyło Twierdzę Modlin pod Warszawą - przebiegliśmy najbardziej ekstremalny bieg przeszkód w Europie - Runmageddon! 

Motywacja
Jak to się stało?  Jako sportowiec ciągle potrzebuję nowych wyzwań. A nie jestem z tych, co idą na łatwiznę!  Ostatnie miesiące były dla mnie pod znakiem poszukiwania sportowej motywacji. Znalazłam bieg i termin, zapisałam się, zebrała się ekipa. Spotkaliśmy się kilka razy na wspólnym treningu, utworzyliśmy swoją grupę na Facebook'u , gdzie wzajemnie się motywowaliśmy. Trenowaliśmy także sami w domach. Nadchodzące wyzwanie dawało nam motywację!

Sport ma być zabawą
Dzięki wydarzeniu pokazaliśmy, że sport to świetna zabawa.  Wraz z ekipą od poczatku ustaliliśmy, że nie nastawiamy się na wynik ale współpracujemy.  Naszym zadaniem było po prostu ukończenie biegu. To był dobry kierunek. Morderczy bieg sprawił, że uwierzyliśmy w siebie i staliśmy się silniejsi. A do tego świetnie się bawiliśmy. Nasza druzyna zajęła 16 miejsce z pośród 70. W biegu w Twierdzy Modlin wzięło udział łącznie 1400 osób.

Przeszkody - tak jak w życiu
Każdy z nas w życiu napotyka na swojej drodze wiele przeszkód.  To, jak wtedy postępujemy naznacza nasz charakter.  Wtedy wybieramy, czy wolimy obejść przeszkodę czy ją pokonać.  Dla mnie każda idea której się podejmuję, musi mieć przełożenie w realne życie.  Dlatego pomysł padł na Runmageddon - w końcu ten bieg pomoże nam w codziennym pokonywaniu przeszkód a nie ich omijaniu :) Dlatego tak bardzo jestem dumna ze swojego podopiecznego, który schudł razem ze mną 30 kilogramów i pobiegł z nami!  Co spotkało nas na trasie? Bieg z 5 kilogramowymi workami z piaskiem, bieg z oponami samochodowymi, bieg po kamieniach w Wiśle, wspiananie 3 metry w górę po linie, skok a'la ''Tarzan'' do fosy z wodą ze wzgórza , bieg po wykopach z gruzu, ciągnięcie za sobą na linie 30 kilogramowego bloku z gruzu, 30 metrów czołgania w błocie pod drutami kolczastymi (30 centymetrów od ziemi).  Poza tym na trasie ciągle biegaliśmy po bardzo stromych wzgórzach, po których trzeba było wspinać się na czworaka lub umiejętnie zjeżdżać na pośladkach :)  Na koniec czekała nas do pokonania ścianka wspinaczkowa, lekko pochylona, 4 metrowa ściana do przeskoczenia i... kontener pełen wody z lodem, w którym trzeba było się zanurzyć 2 razy (razem z głową, aby przejść pod dwiema belkami). Wiele osób doznawało wtedy szoku i ciężko było się poruszać. Było to 10 metrów przed metą. Bez wahania więc przeskakujesz przez rozpalony ogień i czujesz ten zasłużony medal na szyi...  Uczucie na mecie?  Mistyczne, wspaniałe.  To było coś!

Idea
Sport został stworzony po to, aby pokonywać własne słabości. Aby doskonalić ciało i umysł. Aby współpracować z innymi ludźmi i doceniać ich.  Jestem pod wrażeniem zaangażowania grupy ''Just be fit'' i gratuluję Wam odwagi.  W Wasze ślady na pewno pójdzie nie jeden śmiałek :)  Chciałam Wam bardzo podziękować za wspaniałe przeżycie i za to, że wspólnie staliśmy się niezniszczalni.

Przy okazji zapraszam na kolejny bieg, będę zbierałą ekipę FIT TEAM na 10.09 w Gdyni!
(Rekrut dla początkujących 6 kilometrów / 30 przeszkód oraz Classic 12 kilometrów / 50 przeszkód)

Poniżej zapraszam na relację - zdjęcia członków naszej drużyny oraz przeszkód, a także film.
(źródło: www.runmageddon.pl)

runmageddon scianka1

runmageddon scianka2

runmageddon 5

runmageddon 15

runmageddon 10

runmageddon 4

runmageddon 6

runmageddon 7

runmageddon 8

runmageddon 9

runmageddon 11

runmageddon 12

runmageddon 13

runmageddon 14

runmageddon 16

runmageddon 17

runmageddon 18 ja

runmageddon scianka3

runmageddon scianka1

Najlepsza drużyna na świecie.

Kliknij ''SHARE' i ''LIKE'' - udstępnij i dołącz do nas już we wrześniu!

 

Media

Justyna Marciniak

Ten blog jest energią oraz inspiracją dla Was. 
Mam nadzieję że odnajdziecie tu cząstkę siebie i staniecie się jego współtwórcami.
Justyna Marciniak

2 komentarzy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.