O mnie foto: Edyta Girgiel

O mnie

Witam Cię na moim blogu! 

konstancin justyna niebieski top profilowe

Justyna Marciniak

Aktualna Siedmiokrotna Mistrzyni Świata, dziesięciokrotna Mistrzyni Europy i multimedalistka Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Trenerka Personalna, propagatorka i liderka w aspektach aktywności fizycznej. Ambasadorka ackji społecznych i uczestniczka kampanii reklamowych. Zdobywczyni Pucharów Europy i Świata.  Od 6 lat najlepsza zawodniczka karate w Polsce i na świecie.  Sportowiec z 20-letnim praktycznym doświadczeniem, aktualnie promowana przez PKN ORLEN.  Na codzień trenerka personalna, instruktorka fitness i karate tradycyjnego. Trenerka Kadry Narodowej Juniorów w Karate Tardycyjnym. Ekspertka w dziedzinie zdrowego odżywiania i utraty nadprogramowych kilogramów - autorka tekstów w magazynach ''Trening i Dieta'', ''Magazyn Trenera'' oraz magazynu dla nauczycieli wychowania fizycznego.  Twórczyni bloga ''JUST BE FIT'',  Diet On-Line oraz FIT TEAM POLSKA. Autorka jedynej w Polsce książki dla dzieci, rodziców i trenerów o karate, pod nazwą ''Karate, nie tylko dla dzieci''. ''Najlepszy i Najpopularniejszy Sportowiec woj. lubelskiego w roku 2016''.

Czy ta strona jest dla Ciebie...?
Tak, jeśli lubisz sport i chcesz zadbać o prawidłowe odżywianie lub kondycję fizyczną swojego dziecka.  Chcesz czuć się zdrowo i mieć dużo pozytywnej energii, pragniesz otrzymać profesjonalne wskazówki treningowe, lub potrzebujesz motywacji.  Pomogę Ci w ułożeniu profesjonalnej, spersonalizowanej diety. Będę Cię motywować, przekażę cennę wskazówki treningowe i dotyczące sportowego i zdrowego stylu życia. Mogę wziąć udział w konferencji dot. odżywiania, sportowego stylu życia jako trener personalny i zawodowy sportowiec sztuk walki.  

Dlaczego warto?     
W tym miejscu razem rozwijamy skrzydła.  Poszukujemy równowagi i dążymy do doskonałości.  Pomimo nadmiaru codziennych obowiązków - nigdy się nie poddajemy. Znajdziesz w tym miejscu to, czego potrzebujesz aby podnieść jakość swojego życia. Być lepszą wersją własnego ''JA''. Odkryjesz lepszą wersję siebie i otrzymasz silną dawkę motywacji, która pomoże Ci stawić czoła obowiązkom. Odnajdziesz w sobie siłę wysportowanej i pewnej siebie kobiety. A to wszystko wszystko zależy TYLKO OD CIEBIE! 

STRONA.
Treningi karate, porady żywieniowe ( Indywidualna Dieta On-Line) oraz organizacja spotkań z aktywnością fizyczną (eventów, treningów).  Programy sportowe stworzone na podstawie 20- letniego doświadczenia w sporcie oraz profesjonalnych, certyfikowanych, praktycznych szkoleń z zakresu metodyki treningu i odżywiania.
Zobacz filmy i artykuły:
Mistrzostwa Świata u Europy 5.11.17r. Rumunia - relacja!
Złoto na Mistrzostwach Świata dla polskich karateczek,
Mistrzowski Pokaz Karate- Marciniak i Wajda. 1500 osób na hali,
Dwa złote medale na Mistrzostwach Świata w Genewie,
Potrójne Mistrzostwo Europy w Karate,
Zapowiedź Pucharu Świata,
Justyna Marciniak najlepszą karateczką w Polsce,
Plebiscyt: Marciniak i Radwański najlepsi, Lewandowska wyróżniona,
Plebiscyt 2016

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

konst justyna trzyma miecz

konst justyna miecz kimono

plebiscyt pzkt4

kolaz1 twój plan treningowy

Justyna sobie czyta kontancin

 

justyna trzyma garde uwaga

 justyna kopie w worek konstancin

finał polskiej ligi karate tradycyjnego

''Zwycięstwo nie jest wygraną samą w sobie, a jedynie motywacją i drogą do dalszego rozwoju''

Justyna Marciniak

Ten blog jest energią oraz inspiracją dla Was. 
Mam nadzieję że odnajdziecie tu cząstkę siebie i staniecie się jego współtwórcami.
Justyna Marciniak