I LOVE FIT TEAM! Dołącz do naszej drużyny FIT TEAM POLSKA

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Dołącz do naszego FIT TEAM POLSKA i rozpocznij swoją przygodę ze zdrowiem.  Wraz z przyjaciółmi i za namową wielu osób, postanowiłam stworzyć swój FIT TEAM. Czyli najlepszą pod słońcem ekipę ludzi aktywnych.

CO TO JEST FIT TEAM POLSKA?
FIT TEAM POLSKA zrzesza osoby aktywne z całej Polski. Projekt ma na celu gromadzenie specjalistów i ekspertów z dziedzin sportu, polecanie się nawzajem, motywowanie oraz tworzenie grup do współpracy w celu propagowania aktywności fizycznej w Polsce. Dołącz do grupy na Facebook'u: >>FIT TEAM POLSKA<< 

DLA KOGO JEST FIT TEAM POLSKA?
FIT TEAM POLSKA jest dla ludzi, którzy kochają sport, a nie są ekspertami w tej dziedzinie.  Chcą porad ekspertów i odpowiedzi na proste pytania dotyczące aktywności fizycznej lub diety. Szukają motywacji i inspiracji do działania. Chcą pozytywnych zmian w swoim życiu i zaczynają od siebie.  Od swojego zdrowia, od swoich dobrych nawyków żywieniowych. Jednym słowem, zwiększamy świadomość Polaków o aktywności!

JAKIE SĄ KORZYŚCI?
Każda osoba, która należy do FIT TEAMU, może liczyć na pomoc ze strony naszych ekspertów w dziedzinie aktywności fizycznej. Możesz zadawać im pytania na forum, nieodpłatnie. Projekt ma na celu ośmielenie osób, które chcą zwiększyć swoją aktywność fizyczną, a nie posiadają odpowiedniej wiedzy w tym kierunku.  Już trenujesz? Świetnie! W drużynie siła - wymieniaj się wiedzą i doświadczeniem z innymi, zostań ekspertem, twórz własne grupy do działania za pomocą naszej platformy.

CZY KAŻDY MOŻE BYĆ W FIT TEAM'ie?
Oczywiście!

JAK DOŁĄCZYĆ DO FIT TEAM'u?
Wystarczy, że zapiszesz się do następującej grupy i będziesz w niej aktywny: >>FIT TEAM POLSKA<<

streching foto main
Udostępnij KLIKNIJ poniżej ''SHARE'' i ''LIKE'' - udostępnisz info znajomym. Dołącz do naszej drużyny już dziś!

Justyna Marciniak

Ten blog jest energią oraz inspiracją dla Was. 
Mam nadzieję że odnajdziecie tu cząstkę siebie i staniecie się jego współtwórcami.
Justyna Marciniak

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.